Фасади на замовлення

Що ми бачимо в першу чергу, потрапляючи на кухню? Лицьову поверхню шафок під назвою «фасади». Саме вони формують стиль, відтінкові комбінацію, візуальне відповідність нашим очікуванням. У категорію фасадів включені дверцята шафок, які можуть розчинятися, розсуватися, відкидатися вперед, і фронтальні панелі висуваються вперед ящиків.

Найпоширеніші форми меблевих фасадів

Мелкодисперсная фракція деревної стружки відмінно запресовується в плити. Матеріал добре обробляється, дозволяє створювати фільончасті деталі і фігурні закінчення. Завершальний вигляд виробу набувають після ламінування плівкою або обробки емаллю, що складається з поєднання фарби і лаку. В результаті поверхні набувають глянець або залишаються матовими. Застосовувана плівка досить точно імітує будь-які натуральні матеріали.МДФ.

Класифікація фасадів

Шпонований МДФ дуже нагадує дерев’яні кухні.

ДСП.
Бюджетний варіант кухонь, які не псуються від механічних впливів, але не можуть повноцінно використовуватися в термовологісний середовищі. Замовникам пропонується фасади на замовлення з ламінуванням або обробкою пластиком. Фігурні вишукування в конфігурації кухонь не передбачені, тому окремі елементи і весь гарнітур мають строго прямі кути.

Фасади з натурального дерева

Це той шик, про який мріють багато. Фасади на замовлення виглядають дуже презентабельно, створюють особливий шарм в кухонному просторі, приваблюють своєю натуральністю. Потребують дбайливої ​​експлуатації і делікатного догляду.

Термостійкий матеріал комбінується з металевими елементами, скляними вставками. При своєчасному нанесенні захисних покриттів буде служити довго.

рамкові фасади

Являють собою контурні рамки, в які вставлено «наповнювач» з іншого матеріалу: скло, тонке дерево, пластик та ін .. Це — не тільки данина моді, а й практичність, так як профіль, виконаний з алюмінію, не псується від вологи, стрибків температур, добре чиститься хімічними засобами. ДСП у вигляді каркаса краще не брати, щоб уникнути злегка хвилястою поверхні, властивої матеріалу. Скло і пластик доведеться частіше протирати, ніж дерев’яну «середину». Дерев’яні рамки з МДФ з’єднуються під кутом або за допомогою фіксації шип-паз. Особливе місце в конструкторському виконанні займаю гнуті фасади.

Скляні фасади на замовлення, виконані методом вставки скла в металевий каркас. Ще один різновид — засклені фасади: міцна рамка з натурального дерева з установкою фільонки з однорідного або розфарбованого скла.
Компанія готова провести фасади, які підкреслять унікальність вашої кухні. Наша фішка — наділити побажання клієнта в гарні меблі, якої він із задоволенням буде користуватися. Дозвольте собі будь-які дизайнерські вишукування, а ми придумаємо, як це втілити!

Виготовлення фасадів на замовлення: дерев’яні, ДСП, рамкові, МДФ плівка і МДФ фарба, в алюмінієвому профілі. Будь-яка конфігурація, колір, форма.

Меблеві фасади на замовлення, дерев’яні фасади, рамкові фасади, замовити МДФ фасади, купити фасади.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *